נוטריון ירושלים

עורך דין רן סיון - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין רן סיון יוסד בשנת 2000 מתוך הבנה כי ליווי משפטי חייב לשמש ללקוח מעטפת רחבה של תמיכה וסיוע בכלל הסוגיות הדורשות טיפול.
המשרד משלב עורכי דין שמגמת פניהם מסירות, ושירות איכותי וללא פשרות.

תחומי המומחיות המובהקים של המשרד הם: מקרקעין לרבות כל סוגי העסקאות בכל רחבי הארץ כולל קניה, מכירה והשכרה.

המשרד מעניק את כל השירותים הנלווים כולל שירותי נוטריון ודיני ירושה, כולל עריכת צוואות, הוצאת צווי ירושה וקיום צוואה, וטיפול מנהלי לרבות מול וועדות הערר בענייני היטל השבחה.

לקביעת פגישת ייעוץ

נוטריון ירושלים

אם חשבתם עד היום שכל עורך דין יכול למלא תפקיד של נוטריון – הגיע הזמן שתדעו שרק עורכי דין שיש להם רישיון יכולים למלא תפקיד של נוטריונים. חתימת נוטריון הכרחית למתן תוקף משפטי למסמכים כמו צוואה, הסכם ממון ועוד. חתימת הנוטריון מאמתת את הזהות של החתומים ומאשרת צלילות דעת ורצון חופשי. זקוקים למענה מהיר של נוטריון ירושלים? עו"ד רן סיון הוא עורך דין מוסמך עם רישיון נוטריון ושנים רבות של ניסיון. פנייה אל עו"ד רן סיון מבטיחה לכם שירות אישי, מענה מקצועי, הסברים במילים פשוטות, תחושת ביטחון והגנה על הזכויות שלכם.

כמה עולה שירות של נוטריון ירושלים?

משרד המשפטים קובע מחירון אחיד בעבור שירותי נוטריון בכל רחבי הארץ. חוק הנוטריונים מסדיר את המחירים בתחום באופן אחיד. המחירון מפורסם באתר האינטרנט של משרד המשפטים. אפשר וכדאי לעיין במחירון טרם הפנייה אל הנוטריון. פרט לשירותי חתימה לאימות מסמכים מספקים נוטריונים גם שירותי תרגום. חתימה של נוטריון על מסמך מתורגם מוכיחה את זהותו למקור. גופים רשמיים ומשפטיים בכל רחבי העולם דורשים חותמת נוטריון לאימות מסמכים.

סמכויות של נוטריון

חתימה על מסמכים בנוכחות של נוטריון מוכיחה שאתם אכן מבינים את משמעות הדברים וחותמים על המסמך מרצונכם החופשי. כך למשל, חתימת נוטריון ירושלים נחוצה לאימות חתימה על ייפוי כוח. דרישה לחתימה נוטריון ירושלים עולה על הפרק גם במקרים בהם קטין יוצא מהארץ ללא הוריו או עם אחד ההורים (גרושים). 2 פניות נפוצות נוספות אל נוטריון הן אימות הסכמי ממון ואימות צוואות. חתימת הנוטריון מעניקה להסכמים וצוואות תוקף משפטי. הסכמים שנחתמו מול נוטריון וכוללים חתימת נוטריון אינם ניתנים לביטול בקלות.

איזה נוטריון כדאי לבחור?

את המענה המקצועי והמדויק ביותר תקבלו מנוטריון בעל רקע רלוונטי וניסיון. כך למשל, בעבור ליווי של עסקת נדל"ן נבחר נוטריון עם יידע בדיני מקרקעין. במקרים בהם נדרש תרגום נוטריון חשוב לוודא בחירה בנוטריון שדובר את השפה המבוקשת. מחפשים נוטריון שמקפיד על רמה גבוהה של מקצועיות ויושרה? חייגו לתיאום פגישה עם עו"ד רן סיון.

עורך דין נוטריון בירושלים

קיימים מקרים בהם החוק בישראל ובעולם דורש באופן חד משמעי חתימה של נוטריון לאימות מסמך או הסכם. עורך דין נוטריון בירושלים הוא בראש ובראשונה איש מקצוע שמייצג את החוק ורשאי לאמת זהות של אדם, לאשר חתימה על מסמכים, להבטיח זהות של מסמך מתורגם למקום. חתימה של נוטריון על מסמכים והסכמים מאשרת שחתמתם על המסמך מרצונכם החופשי והבנתם את המשמעות של הדברים. זקוקים לשירותי נוטריון? עו"ד רן סיון ידוע בשירות מקצועי, מסור, אדיב, מדויק ומהיר, חייגו לתיאום פגישה.

עורך דין נוטריון בירושלים לאישור צוואות

הדרך הבטוחה ביותר בה תוכלו להבטיח חוקיות של צוואה היא חתימה של נוטריון. כאשר נציג חוק מאשר את תוכן הצוואה לא ניתן יהיה לערער על רצונכם. צוואה חוקית דורשת חתימה מרצון חופשי תוך הבנה מלאה של משמעות הדברים. עריכת צוואה בנוכחות של עורך דין נוטריון בירושלים כוללת אימות זהות, הסבר אודות משמעות הסעיפים, חתימה מרצון חופשי. נוכחות של בעל הצוואה הכרחית.

עריכת הסכם ממון מול נוטריון

יותר ויותר זוגות בוחרים היום להסדיר טרם החתונה את הנושא הפיננסי. הסכם ממון קובע כיצד הרכוש הקיים טרום הנישואים יחולק בין בני הזוג המקרה של פרידה. כמו כן, אפשר וכדאי לקבוע בהסכם הממון הסדרים כספיים וחלוקת רכוש משותף במקרה של גירושין עם ילדים וללא ילדים. עורך דין נוטריון בירושלים מוודא ששני בני הזוג מבינים את ההסכם במלואו וחותמים עליו מרצונם החופשי. חשוב להבהיר שחתימת נוטריון מעניקה להסכם ממון תוקף משפטי, ללא חתימת נוטריון ההסכם אינו תקף.

איך בוחרים נכון נוטריון?

על כל נוטריון שתבחרו לפנות אליו להיות בראש ובראשונה בעל הכשרה מתאימה וניסיון. המלצות הן כלי שימושי לאיתור אנשי מקצוע. קבלתם המלצות על עורך דין נוטריון בירושלים? אל תשכחו לאמת את ההמלצות, לברר מי עומד מאחוריהן ולוודא שהן עדכניות. שימו לב, החוק הישראלי קובע מחירון אחיד בעבור שירותי נוטריונים. ניתן למצוא את המחירון באתר של משרד המשפטים. מחפשים נוטריון מנוסה ואמין שהוא גם עורך דין מעולה? הנכם מוזמנים להתקשר אל עו"ד רן סיון.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן