לקוחות מרוצים

שירות מעולה!! ממליץ בחום!!

לעורך דין היקר רן סיון. רציתי בשורות אחדות אלו להביע את הערכתי התפעלותי מהשירות החם והאדיב עם הרבה הרבה סבלנות. והכי חשוב תיק תוק העבודה במהירות וחריצות בסדר הדברים והכל משולב בשלווה והרוגע. ישלם ה׳ פעלך ותהיי משכורתי שלימה מאת ה. יחד עם כל הצוות הנפלא שיש מסביבך תמשיכו לפעול ביחד למען כולם. ישר כח.

ממליץ בחום!!

לכבוד עו"ד רן סיוון הזדמנות לומר תודה על שיתוף הפעולה הפורה בין משרדך לבין הבנק כבר יותר מעשור. אין ספק שהיחסים שנרקמו עם השנים שמבוססים על אמון שלך בנו ושלנו בך, תורמים רבות לציבור לקוחותינו המשותף במציאת פתרון לעסקאות מורכבות ובכלל… מאחל המשך שיתוף פעולה פורה!! בידידות.

ממליץ!!

משרד עו"ד של רן סיון מטפל עבור משפחתנו המורחבת למעלה מ -2 עשורים בכל הנושאים המשפטיים. הטיפול נעשה תמיד בצורה אישית ומקצועית לעילא ולעילא תוך הבנה מסחרית ועסקית עמוקה ומציאת פתרונות גם בסיטואציות עיסקיות ואישיות מורכבות. עו"ד רן סיון וצוותו מתמחים בטיפול בכל המעטפת המשפטית הנדרשת הן בתחומים עסקיים (השקעות, נדל"ן מסחרי ופעילות חברות) והן בהיבטים משפטיים פרטיים הכוללים דירות מגורים,צוואות ונושאים נוספים. לאורך השנים המלצתי על המשרד לרבים מחבריי ובני משפחתי ותמיד שמעתי על לקוחות מרוצים שהרגישו שיש להם איש מקצוע מעולה שהוא גם מענטש. אני ממליץ גם לך לבחור במשרד עו"ד רן סיון ובטוחני שבסוף הדרך אשמע על עוד לקוח מרוצה.

עורך דין מקצועי

עו"ד סיוון ייצג אותנו בעת מכירת דירה ובהמשך ליווה אותנו בתהליך הסבוך של רכישת דירה מקבלן. תוך כדי תנועה למדנו כי תחום דיני המקרקעין הוא דינמי ומורכב ויש לו היבטים רבים, כולל סוגיות מס סבוכות, כך שהניסיון והמומחיות שמאפיינים את עו"ד סיון היו קריטיים. עורכי הדין ממשרד עו"ד סיוון ביצעו עבורנו את כל הבדיקות הנדרשות ובחנו בעיניים מקצועיות את כלל ההיבטים המשפטיים של העסקה, מהשלב הראשוני של הכרות עם זכויותינו בחוק ועד לרגע המרגש של החתימה על הסכם הרכישה ,מתוך מטרה לייצג את האנטרסים שלנו בצורה המקסימלית ולמנוע סיכונים מיותרים. התרשמנו מהבקיאות המקצועית ,הידע והנסיון שהיו שלובים באכפתיות ויחס אישי.

עוזי נוריאל

ברצוני להודות לעו"ד רן סיון ולצוות משרדו על הטיפול המסור והמקצועי במכירה ורכישת דירה. עו"ד רן סיון עושה עבודתו נאמנה, מלווה את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו במקצועיות רבה. בהחלט אעזר בשרותיו להבא במידת הצורך.

שירות מעולה, יחס אדיב וחם!!

רן סיון הוא עו"ד מקצועי, מנוסה ויסודי אמינות ויושרה הן נר לרגליו. קשוב לכל פניה , תמיד זמין ללקוח והכל בסבלנות ובנועם. יורד לעומקם של הדברים ומדבר עם הלקוח בגובה העיניים. בקיצור, שירות מעולה יחס אדיב וחם.

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן